O Nas

Jak to się zaczęło?

Nasza przygoda z protetyką zaczęła się w roku 1999. Wtedy to postanowiliśmy wkroczyć na polski rynek protetyczny, opierając się na doświadczeniu zdobytym w Stanach Zjednoczonych. 2 lata później w 2001 roku w świecie protetyki zaczęło się mówić o nowym materiale do uzupełnień stałych, czyli tlenku cyrkonu. Postanowiliśmy zaryzykować i już w 2003 roku zakupiliśmy pierwszy system CAD/CAM firmy DeguDent i w naszej ofercie pojawiły się korony i mosty z tlenku cyrkonu. Firma Degudent, a dzisiaj już Dentsply Sirona od początku rozwijała swój produkt, wprowadzając w kolejnych latach nowe kolory i przezierności tego materiału oraz bardziej zaawansowane frezarki. Rynek cyfrowej stomatologii rozwinął się od tego czasu bardzo dynamicznie, a my z zespołem cały czas podążamy za tymi rozwiązaniami, wprowadzając do pracowni kolejne urządzenia CNC, drukarki 3D oraz specjalistyczne oprogramowanie CAD.

Dentalart Poznań O Nas (3)
Dentalart Poznań O Nas (1)

Nasze wartości

Od początku istnienia pracowni pracujemy w oparciu o nasze wartości dostarczania najwyższej jakości prac, wykonywanych przez wysoko wykwalifikowanych techników dentystycznych w oparciu o materiały renomowanych firm. Taka polityka sprawdza się nam od lat zapewniając niską rotację w naszym zespole, a praca na sprawdzonych materiałach uznanych w branży firm zapewnia wysoki poziom powtarzalności i trwałości wykonywanych przez nas uzupełnień. Mamy już wieloletnie obserwacje dotyczące cyrkonowych prac protetycznych i wiemy, że współpraca z wiarygodnym partnerem, dbającym o jakość produktu na każdym etapie cyklu produkcyjnego, przynosi wymierne korzyści pracowni protetycznej oraz wszystkim użytkownikom.

Nasze cele

Takie podejście zaowocowało stabilnym rozwojem naszej pracowni. W roku 2018 spełniliśmy nasze marzenia o nowej placówce zaprojektowanej dla lekarzy i pacjentów i przenieśliśmy się do nowej siedziby, która daje zespołowi bardzo komfortowe warunki pracy oraz jeszcze lepsze zaplecze technologiczne tak, aby w dzisiejszych czasach móc odpowiedzieć na wysokie wymagania rynku.

Jednak nie chcemy na tym poprzestać. Planujemy kolejne inwestycje związane z rozbudową pracowni, nowymi technologiami, a przede wszystkim szkoleniami, które pozwolą jeszcze lepiej dbać o komfort i zaufanie klientów

Dentalart Siedziba

“Ludzie pracujący razem jako jedna grupa potrafią dokonać rzeczy, których osiągnięcie nie śniło się nikomu z osobna”

Franklin Delano Roosevelt