Protetyka analogowa

Hand made w pracach protetycznych

Mimo rozwoju technologii i procesów cyfrowych, cały czas w pracowni część prac jest wykonywana ręcznie. Przede wszystkim dlatego, że pewnych rezultatów nie da się osiągnąć w inny sposób. Estetyka naszych uzupełnień wynika przede wszystkim z lat doświadczenia, znajomości używanych materiałów oraz wiedzy zdobywanej na kursach krajowych i zagranicznych. Połączenie świata cyfrowego oraz ręcznego rzemiosła przynosi doskonałe rezultaty w postaci oddawanych prac protetycznych.

2

Dbałość o detale

Stawiamy na indywidualne podejście do każdego pacjenta i zwracamy uwagę na najdrobniejsze detale. Prace protetyczne, które wykonujemy są doskonale dopasowane do kształtu i koloru naturalnych zębów pacjenta, dzięki czemu zapewniają naturalny wygląd uśmiechu.

Komunikacja

Jesteśmy zawsze otwarci na potrzeby naszych pacjentów i staramy się sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Nasza praca opiera się na pasji i zrozumieniu indywidualnych wymagań, a każde wykonane przez nas “dzieło protetyczne”, jest dla nas powodem do dumy.

50f9bc3b Ce45 4964 A423 C88383780a2e

Zapraszamy do kontaktu

Jesteś zainteresowany ofertą? Wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń 885 887 888.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dental Art Laboratorium Techniki Dentystycznej Anna i Marcin Olejniczakowie, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

    Administratorem danych osobowych jest firma Dental Art Laboratorium Techniki Dentystycznej Anna i Marcin Olejniczakowie. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.