Protetyka cyfrowa

Cyfryzacja naszej pracowni

Jako jedni z pierwszych w Polsce w 2003 roku wprowadziliśmy w naszej pracowni system CAD/CAM firmy DeguDent, mając możliwość oferowania koron cyfrowych wykonanych z tlenku cyrkonu. Na przestrzeni 20 lat nasza pracownia nabyła duże doświadczenie w wykonywaniu prac cyfrowych. Wykorzystujemy na dzień dzisiejszy wszystkie rozwiązania stomatologii cyfrowej od projektowania przez frezowanie, a na wydrukach kończąc. Przez dwie dekady mieliśmy możliwość obserwowania zmian zachodzących zarówno w urządzeniach jak również w materiałach wykorzystywanych w pracach protetycznych. Widzimy, że dzisiejsze rozwiązania pozwalają zaprojektować uśmiech pacjenta już podczas pierwszych wizyt, a efekt finalny jest w pełni przewidywalny. Na dzień dzisiejszy wykorzystujemy w naszej pracowni 7 frezarek CNC, 6 drukarek 3D a nasz dział CAD/CAM liczy sobie 8 osób. Wszystko to sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać Państwa wymaganiom w dogodnych terminach.

CAM / CAD

Wykorzystujemy tutaj frezarki CNC oraz oprogramowanie CAD i CAM, żeby w pełni cyfrowo wyprodukować dla Państwa zlecone prace.

Druk 3D

W naszej branży coraz bardziej rozwija się technologia druku 3D, pojawiają się nowe materiały oraz następuje pełna integracja cyfrowego przepływu prac.

Digital Smile Design

Digital Smile Design pozwala na zaplanowanie prac protetycznych dla pacjenta jeszcze przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac klinicznych.

Zapraszamy do kontaktu

Jesteś zainteresowany ofertą? Wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń 885 887 888.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Dental Art Laboratorium Techniki Dentystycznej Anna i Marcin Olejniczakowie, w celu udzielenia odpowiedzi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.

    Administratorem danych osobowych jest firma Dental Art Laboratorium Techniki Dentystycznej Anna i Marcin Olejniczakowie. Dane osobowe przetwarzane są w celu przesyłania ofert lub informacji dotyczących produktów lub usług administratora danych osobowych. Każdy ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale jest konieczne do otrzymywania ww. ofert lub informacji.